Честито дипломиране на младите хора - випуск 2026 от козлодуйското и незабравимо училище! Нека тези дипломи бъдат само първата крачка на Вашите големи мечти! Продължавайте да учите, да се развивате и да бъдете винаги сред най-добрите!
Знанията, които натрупахте от любимите си учители във Вашето незабравимо училище в СУ "Христо Ботев" гр.Козлодуй - никога не ги забравяйте, а ги надграждайте! Бъдете смели и преследвайте целите си в живота! Мъдро взимайте правилните решения за всички Ваши бъдещи проекти! Никога не спирайте да вярваш в себе си. Бъдете изпълнени с незабравими приключения от Вашето училище, Вашите учители, родители и истинските си приятели! Бъдете трудолюбиви, добри, отговорни и авторитетни млади хора!
Директорът на козлодуйското училище Георги Балабанов с уважение и вълнение поздрави младите и ентусиазирани абитуриенти от випуск 2026 с думите: "Скъпи абитуриенти, за всички нас този ден е светъл и тържествен! Празник на усмихнати и нетърпеливи млади хора, амбициозни и дръзки, изпълнени с мечти. Това сте вие, зрелостниците от випуск 2026 на СУ „Христо Ботев” гр. Козлодуй.
Скъпи ученици, в дългия път на вашето съзряване вие не бяхте сами. Винаги бяхте подкрепяни, напътствани, вдъхновявани от своите учители и родители. Ако сега имате вярата, че сте успели – дължите го на тях! Ако имате самочувствието, че сте силни и непоколебими – дължите го на тях! Ако сте открити и честни – дължите го на тях! ...
В бъдещия живот бъдете все така будни, любознателни и амбициозни. Ще бъде предизвикателно, но ще бъде интересно! Ще ви се случат много нови неща, ще извървите много забележителни пътища. И все пак помнете, когато ви е трудно, винаги можете да се върнете там, откъдето сте тръгнали. Ние ще ви посрещнем с отворени обятия! Бъдете смели, задавайте въпроси, имайте мнение... Оставете следа!
На добър час, випуск 2026!", каза с вълнение Георги Балабанов - директор на СУ „Христо Ботев” гр. Козлодуй.
Румяна Георгиева





