Крими

Затвориха в психиатрия мъж, тормозил жена си повече от година и я заключвал в апартамента

  25.06.2026 16:50             


Полицията в Лом е разкрила брутален случай на домашно насилие. Вчера в районното се явила 37-годишна жена, която разказала на полицаите, че повече от година съпругът й я подлага на физически и психически тормоз и системно я заключва в семейното им жилище.

Полицейските служители незабавно предприели действия по Закона за защита от домашното насилие. Те открили 46-годишният насилник. Той не е задържан, а е настанен за лечение в психиатрично отделение.

По случая е образувано досъдебно производство.

СИТ



Апаши източиха 300 литра нафта от влекач
Започна жътвата в Монтанско
СУ "Христо Ботев" Козлодуй - връчи дипломи на випуск 2026
Задържаха 23 000 литра фалшив перилен препарат край Видин
Пробив в медицината: AI проектира ваксина за защита срещу бъдещи пандемии
1,3 милиона евро за ремонт на Дома за стари хора в Кутово