300 литра нафта са източени от резервоара на влекач „Волво“, паркиран в района на бившия ДАП в Лом, съобщават от полицията. Кражбата на горивото е извършена в нощта срещу сряда.
Камионът е собственост на 51-годишен мъж от Лом. На местопроизшествието е извършен оглед и е образувано досъдебно производство.
СИТ





