Крими

Апаши източиха 300 литра нафта от влекач

  25.06.2026 16:30             
Апаши източиха 300 литра нафта от влекач

300 литра нафта са източени от резервоара на влекач „Волво“, паркиран в района на бившия ДАП в Лом, съобщават от полицията. Кражбата на горивото е извършена в нощта срещу сряда.

Камионът е  собственост на 51-годишен мъж от Лом. На местопроизшествието е извършен оглед  и е образувано досъдебно производство.

СИТ 



Затвориха в психиатрия мъж, тормозил жена си повече от година и я заключвал в апартамента
Започна жътвата в Монтанско
СУ "Христо Ботев" Козлодуй - връчи дипломи на випуск 2026
Задържаха 23 000 литра фалшив перилен препарат край Видин
Пробив в медицината: AI проектира ваксина за защита срещу бъдещи пандемии
1,3 милиона евро за ремонт на Дома за стари хора в Кутово