За втора поредна година в Белоградчик се провежда инициативата Спортувай с президента. За втора поредна година белоградчишко дете получава награда лично от президента. Днес, това стана в сградата на Президентството на Република България в присъствието на множество официални лица. Община Белоградчик се представляваше от заместник-кмета Женя Живова и треньорът на лекоатлетическият клуб Светослав Петков. Мария Драгомирова получи наградата за най-добро постижение на т.н. Президентски тест.





