Събития

Ръководството на ГЕРБ – Козлодуй получи нов мандат на доверие от членовете на организацията по време на проведеното отчетно-изборно общинско събрание

  24.06.2026 15:45             
Ръководството на ГЕРБ – Козлодуй получи нов мандат на доверие от членовете на организацията по време на проведеното отчетно-изборно общинско събрание

"Обединихме се около разбирането, че силната организация разчита на опита на дългогодишните ръководители и енергията на младите.
Именно приемствеността, активността и близостта до хората са в основата на доверието, което ГЕРБ е изграждала през годините в община Козлодуй.
По време на събранието бяха избрани и делегатите за Националното събрание на ГЕРБ, което ще се проведе в края на месец август. Те ще представляват организацията в един важен за партията момент, когато се очертават приоритетите и посоката за бъдещото развитие.
Този е процес на обновяване, надграждане и укрепване на организациите, които през годините доказаха своята устойчивост и добри резултати.
Пред нас стоят нови предизвикателства, но и нови възможности.
Благодаря на всички членове и симпатизанти за доверието, енергията и отдадеността. Заедно продължаваме напред. Заедно сме по-силни.", написа Красен Кръстев.
 



Враца търси строител за „Арена Враца"
Два дни вкус, музика и незабравими емоции - наближава Фестивала на белия муж
tbi bank удължава безплатния обмен лев–евро до края на 2026 г.
Вдигнаха с хеликоптер от Монтана към София 17-годишна родилка
Президентът на България Илияна Йотова награди Мария Драгомирова от Белоградчик
Паметна плоча на Алеко Константинов вече има в центъра на Монтана