Пожарникари от Монтана са спасили мъж, заседнал в асансьор. Вчера около 13,20 часа на телефон 112 мъж подал сигнал, че езаседнал в асансьор и не може да се измъкне. Това е станало в жилищен блок на улица „ Свети Климент Охридски“. Сигналът е предаден на спасителен екип в пожарната. Момчетата незабавно тръгналикъм мястото и успели да извадят заседналия в асансьора мъж.
СИТ





