Крими

Спипаха търговци с ел.уреди менте

  03.06.2026 13:45             


Двама мъже от Велико Търново и Плевен, продавали на общинския пазар в Монтана ел.домакински уреди метне, саспипани вчера от полицията. Двамата са открити след сигнал от гражданин, подаден на 112. В пластмасови куфари те били натъпкали и предлагали за продан различни ел. уреди и машини, носещи запазени търговски марки. При извършения оглед полицаите намерили  и иззели 7 ъглошлайфа, 6 винтоверта, 4 гайковерта, батерии със зарядни станции, генератор за ток, всичките без документи за произход.

Срещу търговците, които са на 38 и 39 години, е започнало разследване.

СИТ



8 са загинали по шосетата в Монтанско от началото на годината
Проведе се пролетен турнир по тенис на корт „Козлодуй и приятели”
Депозити в нови валути с високи лихви в супер приложението на tbi bank
Плаваме с историческия кораб "Радецки" по време на 2-ри Ретро парад Козлодуй
Фестивал „Детското затлъстяване OFF“ във Враца
Община Видин въведе в експлоатация обновения път към Индустриален парк „Видин-Юг“