Събития

Платиха над 9700 евро на СИК-овете отличници в Монтанско

  20.05.2026 09:00             


По 15 евро бонус са получили 650 души - членовете на 72 секционни избирателни комисии, работили на 19 април на територията на община Монтана. Допълнителните пари са заради това, че са предали протоколи без грешки. 12 от всички 84 СИК-а в общината не са сред отличниците.

На предходните избори комисиите  – отличници в община Монтана са били 54.

СИТ



Тази вечер пръскат Монтана срещу комари
Капанът на големите порции: Колко храна да си сипя в чинията
8 са загинали по шосетата в Монтанско от началото на годината
Проведе се пролетен турнир по тенис на корт „Козлодуй и приятели”
Депозити в нови валути с високи лихви в супер приложението на tbi bank
Плаваме с историческия кораб "Радецки" по време на 2-ри Ретро парад Козлодуй