Жена е пребита от мъжа си във врачанско село, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Вчера сутринта около 7 часа жена подава сигнал на телефон 112, в който заявява за нанесен й побой. Тя живее в село Три Кладенци и е на 48 години.
На посочения от пострадалата адрес в населеното място пристигнали служителя на реда.
Жената обяснила, че мъжът, с когото живее на семейни начала, я ударил, а след това излязъл от дома.
Към момента същият не е установен и е обявен за местно издирване.
По случая е образувано бързо производство.





