Крими

Откриха канабис в колата на 21-годишен видинчанин

  19.05.2026 10:50             


На 18 май във Видин, в условията на неотложност, разследващи полицаи извършили претърсване в лек автомобил „Шкода Октавия“, управляван от 21- годишен местен жител. В колата намерели и иззели кутия от цигари, съдържаща 0.56 грама зелени съцветия. При полевия наркотест тревистата маса реагирала на канабис. Работата по случая продължава, образувано е досъдебно производство.



КВТ „Ботев“- Враца с бронзови медали от Държавното първенство по водна топка
Киселото мляко: Вкусно, полезно и суперхрана за тялото ни
Малките полицаи на Берковица се дипломираха
29 са детските ясли в област Враца, само 6 са в села
СУ „Христо Ботев“ – Враца отново затвърждава тенденцията за отлични резултати на държавните зрелостни изпити
Започна надпреварата за „Купа Враца“