"Бдин" Видин се върна на победния път след 3:1 срещу "Ком" Берковица

22.10.2024 11:30
\

Бдин (Видин) надви у дома Ком (Берковица) с 3:1. Срещата е от осмия кръг на Северозападната Трета лига.

След двете поредни загуби в първенството Бдинци започнаха леко неуверено мача на стадион "Георги Бенковски". Още при първата атака на гостите, рикошет пред вратата можеше да изненада неприятно стража на домакините Васил Асенов. В 6-ата минута добра атака на "Ком" завърши с изстрел на Денис Димитров, но Асенов спаси.

Мартин Николов откри за домакините, половин час след началото.Минималното съотношение се запази до заключителния четвърт час.

Денис Димитров завърши самостоятелен пробив с гол в 75-ата минута и се разписа за гостите.

Само след секунди Александър Соколов пак вкара за Бдинци. След това Мартин Николов получи втори жълт и червен картон, и остави отбора си с човек по-малко в заключителната част на срещата.

Радослав Захариев постави точка на спора в 85-ата минута – 3:1.

Симфониета Видин празнува 75-годишнина с „Музика за вас“
146 000 бюлетини пристигнаха във Враца
Врачанската библиотеката обявява Дни на отворените врати
Росица Кирова: „Загубените години в поредица от избори и липса на редовно правителство е пагубно за всеки български гражданин”