Събития

Връчиха дипломите на зрелостниците от ППМГ „Акад. Иван Ценов“

  22.06.2026 13:30             
Връчиха дипломите на зрелостниците от ППМГ „Акад. Иван Ценов“

На тържествена церемония абитуриентите на ППМГ „Акад. Иван Ценов“ получиха своите дипломи за успешно завършено средно образование.
От името на кмета Калин Каменов заместник-кметът Петя Долапчиева поздрави зрелостниците и техните преподаватели, като подчерта значимата роля на училището за развитието на младите хора и пожела на випуска увереност, смелост и успех по пътя към бъдещите им цели. Тя връчи и почетни плакети на най-изявените ученици.
Директорът на гимназията Веселка Сиракова благодари на учениците за достойното представяне на училището през годините и ги насърчи да следват мечтите си, като продължават да бъдат пример за знания, трудолюбие и отговорност.
На събитието присъстваха представители на училищното настоятелство, педагогическият колектив, ученици и родители.
 



tbi bank и JYSK си партнират, за да направят идеите за обновяване на дома по-достъпни
Най-малките на "Радуканови" приключиха сезона с куп отличия
„Гушански сбор по Спасовден" събра съхранителите на българските традиции в Замфирово
Борци от Оряхово с 4 медала от силен турнир
Пожарникари измъкнаха мъж от заседнал асансьор
Мрежа за клониране на карти за горива е разбита от българските и румънските власти