Крими

42-годишен е задържан за притежание на наркотични вещества

  26.06.2026 09:45             


42-годишен от София е бил задържан в полицейския арест за притежание на наркотични вещества. На 25 юни за времето от 15.50 часа до 16.16 часа, на главния път в село Покрайна, е извършено претърсване на лек автомобил „Пежо 3008“, със софийска регистрация, управляван от 42-годишен софиянец, собственост на  42-годишна жена от столицата, при което е установен и иззет прозрачен плик, съдържащ съцветия суха зелена растителна маса с характерен мирис на "канабис", с бруто тегло 21,49 грама. По случая в РУ-Видин е образувано досъдебно производство.



Оряхово ще се включи в инициативата "Реката помни"
Задържаха 50-годишен мъж за хулиганска проява и стрелба с пейнтбол маркер, ранил човек
Пореден успех за берковските състезатели по приложно колоездене
Хванаха 34-годишна с трева в колата
Футболна школа „Ботев“ (Враца) с отлично представяне на международен турнир в Несебър
МВР с подробности за тежката катастрофа край Мездра