Консултативен съвет за младежки политики вече има в Монтана. Негов председател е зам.областният управител Зорница Михайлова, а новата структура е сформирана към щаба на „Прогресивна България".
В съвета участват млади хора от общините в областта.
"Силно се надяваме, че този съвет ще работи редовно и наистина ще обединява прозорливите и бистри умове на младите хора, за да можем да раждаме заедно полезни идеи.", каза наодният представител Димитър Б. Петров, който е един от най-младите депутати в 52-рото Наридно събрание.
Петров обеща да съдейства идеите и проектите на младите хора от региона да бъдат чути от управляващите и да се случат.
Димитър Б. Петров е убеден, че в Монтана трябва да има филиал на висше учебно заведение.
СИТ





