Момичета и момчета на различна възраст от всички училища във Враца се включихав инициативата на Ученическия общински съвет „Екологика". Тийнейджърите чистят детски площадки и пространства за игра в целия град – в централната част и в кварталите на Враца.
„Разпределени се в групи. Идеята ни е да почистим максимално много пространства. Наш партньор е Младежки център. Всяка група работи на различно място и се надяваме гражданите да ни последват.", каза Андреа Александрова, председател на Ученическия общински съвет.
СИТ





