Крими

18-годишен задигна „Тойота“, спипан е в центъра на Монтана

  02.06.2026 13:30             


За часове криминалисти от Монтана откриха открадната "Тойота Корола Версо". Автомобилът бил паркиран на булевард „Хаджи Димитър“ пред дома на 66-годишния си собственик. Сигналът, че колата я няма мъжът подал вчера сутринта. Само няколко часа по-късно полицията успяла да открие автомобила на кръстовището на булевард "Христо Ботев" и улица "Граф Игнатиев". Зад волана бил 18-годишен от софийско село. Младежът е задържан, води се разследване.

СИТ



КВТ „Ботев“- Враца с бронзови медали от Държавното първенство по водна топка
Киселото мляко: Вкусно, полезно и суперхрана за тялото ни
Малките полицаи на Берковица се дипломираха
29 са детските ясли в област Враца, само 6 са в села
СУ „Христо Ботев“ – Враца отново затвърждава тенденцията за отлични резултати на държавните зрелостни изпити
Започна надпреварата за „Купа Враца“