Спорт

С два медала откри летния сезон видинският клуб „Радуканови"

  11.05.2026 11:45             
С два медала откри летния сезон видинският клуб „Радуканови\

С два медала откри летния състезателен сезон видинският лекоатлетически клуб „Радуканови". Състезателите на клуба се представиха много добре на международния турнир „Младост" в Русе, който събра близо 350 участници от България и още пет държави.
Въпреки лошите метеорологични условия, Деница Тодорова грабна сребърен медал в бягането на 400 м. с време 59.63 сек. Тя остана само на 6 стотни от първото място и подобри личния си рекорд с повече от 2 сек.
Бронзово отличие завоюва Калоян Горанов в дисциплината 400 м. с препятствия, финиширайки за 56.63 сек – подобрение на личното му постижение с над 2.30 сек.


Видин Днес