Избори

Димитър Аврамов: Гласувам за по-добро развитие на България с реални решения за хората

  19.04.2026 11:30             
Димитър Аврамов: Гласувам за по-добро развитие на България с реални решения за хората

Кандидатът за народен представител и водач на листата на ДПС в Монтана Димитър Аврамов гласува в 38-ма секция заедно с цялото си семейство.

„Гласувам за по-добро развитие на България, за по-добре развита икономика, за стабилност и за реални решения за хората.

Надявам се на по-висока избирателна активност. Нека всички заявят своята гражданска позиция и довечера да разчетем правилно вота на хората.“, каза Аврамов.

Той избра да даде своя глас с машина.

СИТ