Крими

Пожарникари вадиха куче от изоставен басейн

  17.03.2026 15:30             
Пожарникари вадиха куче от изоставен басейн

Пожарникари от Лом са спасили куче, паднало в изоставен басейн. Сигналът е подаден около 14 часа вчера и на мястото е изпратен спасителен екип. Момчетата успели да измъкнат четириногото живо.

Преди ден отново в Лом пожарникари спасиха котка, заклещена във външното тяло на климатик на улица „Бозвели“.

Почти всяка седмица момчетата от пожарната  спасяват бедстващи животни. Преди време измъкнаха от преливника на язовир „Огоста“ в Монтана куче и стопанката му. Вадят кучета, кози и магаренца, паднали в кладенци, смъкват котки от дървета.

СИТ



Довършват ремонта на центъра във Враца
Българин е арестуван в Турция, опитал да пренесе 8 кг кокаин през ГКПП „Капъкуле“
Заместник-кметът на Враца Вероника Ценова взе участие в учредяването на „Българския национален хъб на Мисията срещу рака“
Подготовката на изборите във Видин се извършва в определените срокове съгласно указанията на ЦИК и Министерски съвет
Служители на РЗОК-Враца се срещнаха днес с ученици от ППМГ „Акад. Иван Ценов“
Кристина Апългейт призна: Гладувах с години по време на „Женени с деца“