На 11 март от 18:30 ч. в ДОМ НА ЕНЕРГЕТИКА, град Козлодуй, ще се постави комедията "НАШАТА ГОЛЯМА ФРЕНСКА СВАТБА" по текста на Жан Жак Брикер и Морис Ласег.
Сцената ще оживее с участието на звездите Герасим Георгиев - Геро, Светлана Бонин, Христо Бонин, Рада Кайрякова и Димитър Живков - Живак, а режисурата е на Асен Блатечки.
Цени на билетите: 20, 25 и 30 лв. Продължителност: 1 час и 40 мин. Билети можете да закупите на касата на Дом на енергетика или на телефон 0973 75828.
Дори хората с най-богато и необуздано въображение не могат да си представят невероятните сюжетни обрати, които очакват зрителите в тази съвременна, безкрайно забавна и очарователна френска комедия, в която нищо от личността на героите, не е такова, каквото изглежда и до последната изречена дума, не престава да изненадва.
Албер Ламар се опитва да вдигне рейтинга си с добре обмислен, донякъде абсурден ход, организирайки в един и същи ден сватбата на сина си и своята. Всичко щеше да е чудесно, ако не беше неочакваната поява на загадъчен полковник от американската армия.
Критиката твърди, че Жан Жак Брикер и Морис Ласег са едни от най-успешните тандеми в новата френска драматургия. Пиесите им се играят при изключителен зрителски интерес и отдавна са напуснали пределите на Франция.
AMФ