Спорт Събития

СК “Харизма Тийм” и ТК “Мистерия” завоюваха призови места на фестивала "Танцувай в Дупница" СНИМКИ

22.04.2024 08:30
СК “Харизма Тийм” и ТК “Мистерия” завоюваха призови места на фестивала \

Танцов клуб "Фантастик Данс" организира Фестивал по спортни танци, който се проведе на 20 април, в Спортна зала - град Дупница. Ферия от състезателни бални и латиноамерикански танци. Фестивалът беше целодневен и в него участие взеха деца от Дупница, както и над 400 състезатели от цялата страна, част от които са шампиони на България. СК “Харизма Тийм” и ТК “Мистерия” завоюваха призови места. Танцова формация до 7 години с танц “Пирати” към СК “Харизма Тийм” към Военен клуб град Враца се класира на първо място. Формация до 9 години към ТК “Мистерия” към ЦПЛР също завоюва първо място с танца “На летище”. Танцова формация до 15 години с Синхрон на “Румба” завоюва първо място. Състезателите на двате групи се класираха във финали на техните категории и спечелиха много медали.

"Хамас" обяви, че праща делегация за преговори в Кайро утре; директорът на ЦРУ вече е там
В котленското село Нейково ще бъде отбелязана 148-годишнината от Априлското въстание
Програма на събора в село Дреновец 5-6 май
ГЕРБ-СДС със залог за 3 депутатски места от Враца в следващия парламент. Ще работят за 7 и 8 блок на АЕЦ
Москва е готова да обсъди "сериозни" предложения за мир в Украйна, заяви руското външно министерство