Ботев 2 пропусна да бие Локо /Др/ в мач с 2 червени картона

26.02.2023 17:14

Дублиращият отбор на Ботев изпусна Локомотив Дряново и мачът от Северозападната Трета лига завърши 1:1. Гостите първи вкараха гол в 27-ата минута, за който помогна и силния вятър във Враца.

В 34-ата минута Красимир Русинов влезе в наказателното поле, преодоля няколко съперника и пусна топката в долния десен ъгъл.

Още в 15-ата минута гостите останаха с човек по-малко, след като вратарят Кристиан Пенчев бе изгонен. Малко преди почивката Цветомир Параскевов също получи директен червен картон и двата отбора доиграха мача с по 10 човека.

През първата част Пламен Спасов пропусна на празна врата. Малко по-късно Митко Панов изведе Радослав Захариев сам срещу вратаря, но и той пропусна.

През втората част Митко Панов с глава изпрати топката над вратата. След това Радослав Захариев също пропусна две положения, след като два пъти се озова сам срещу вратаря, но стреля в аут.

БОТЕВ II: Любомир Василев, Петър Кепов, Цветомир Параскевов, Пламен Петров, Красимир Русинов (65 – Георги Георгиев), Пламен Спасов, Николай Стефанов (65 – Самуил Йолов), Красимир Тодоров, Ивайло Дудушки (75 – Валентин Валентинов), Радослав Захариев, Митко Панов