Миньор Кипровец надви Ком в контрола

26.02.2023 09:10

Миньор Кипровец победи с 2:1 класния тим на Ком Берковица. Срещата бе част от подготовката на момчетата, водени от старши-треньора Калоян Димитров.

Миньорци играха организирано в защита и ефективно в нападение. Денис Димитров вкара креативен гол след пряк свободен удар от над 30 метра. Импровизацията на бранителя вдъхна още увереност на домакините и Росен Иванов-Роко направи 2:0 още през първото полувреме, след като отлично се измъкна между бранителите на Берковица. През втората част не липсваха положения и пред двете врати, като гостите върнаха един гол, информират от клубния сайт.

За Миньор играха: Трифон Соколов, Кристиян Руменов, Владислав Деков, Денис Димитров, Венелин Спасов, Борислав Орлинов Денис Петров, Найден Благоев, Владимир Марков, Росен Иванов, Кристиян Радославов (Борислав Георгиев, Антон Тихомиров, Калоян Димитров, Петко Бисеров, Цветомир Тулин, Валентин Георгиев).