Събития

Тържествено връчване на дипломите на Випуск 2026 се състоя в СУ „Христо Ботев“ – Оряхово

  24.06.2026 09:15             
Тържествено връчване на дипломите на Випуск 2026 се състоя в СУ „Христо Ботев“ – Оряхово

В СУ „Христо Ботев“ – Оряхово се състоя тържествената церемония по дипломиране на учениците от 12. клас от Випуск 2026 с класни ръководители Бистра Янева и Александър Дунчев.
По покана на ръководството на училището събитието уважи Председателя на Общински съвет - Оряхово.Директора на училището г-жа Силвия Михайлова връчи дипломите на зрелостниците, отбелязвайки един от най-важните моменти в живота на младите хора – успешното завършване на средното образование и началото на нов житейски път.

Сред абитуриентите бяха отличени и трима ученици, завършили с пълно отличие – резултат от упорит труд, постоянство и стремеж към знания.

В своето приветствие г-жа Румяна Декова поздрави зрелостниците и от името на г-н Росен Добрев за постигнатите успехи и им пожела здраве, смелост и увереност в избора на бъдещия им път, както и никога да не забравят родния край и хората, които са ги подкрепяли през годините.

Община Оряхово пожелава на всички абитуриенти попътен вятър, успешна реализация и много бъдещи успехи!

На добър час, Випуск 2026!
 



Отмъкнаха портфейл с 1200 евро от незаключен автомобил
Трагедия в Угърчин: Трима души са открити мъртви в общежитие, има задържан
Изложба „150 години безсмъртие“ гостува на Държавен архив – Враца
На градус! Полицаи заловиха пияна жена зад волана във Видинско
Мотосъбор Лом 2026
Виртуални дигитални разходки за хората със специални потребности създават в Берковица