Спорт

Мартин Стойчев и Сейни Санянг ще носят фланелката на Ботев Враца

  08.01.2026 09:45             
Мартин Стойчев и Сейни Санянг ще носят фланелката на Ботев Враца

Мартин Стойчев и Сейни Санянг ще носят фланелката на Ботев Враца в следващите месеци. Двамата пристигат на стадион „Христо Ботев“ под наем от ЦСКА.
Мартин Стойчев е десен защитник на 22 години. Той игра основно в дублиращия тим на ЦСКА през първия полусезон на първенството, като записа и два мача за представителния отбор. Стойчев е юноша на Септември, като игра също така за Арда Кърджали.
Сейни Санянг е ляв бранител на 22 години. Този сезон той изигра 9 мача в Първа лига и 1 мач за Купата на България с един гол с екипа на ЦСКА. Той пристигна в България през 2023 година и изигра над 50 мача с екипа на „червените“.
"Пожелаваме успех на Стойчев и Санянг със зелената фланелка!", написаха от клуба.
 



Днес ще бъде предимно слънчево
Хороскоп за петък 9 януари
МВР обяви конкурс за 13 полицейски длъжности във Видин
Трафик на марихуана за над € 6 млн. е предотвратен на МП Капитан Андреево
Катастрофа затруднява движението на пътя Селановци - Галово
За поредна година ученици от Основно училище "Христо Ботев" - Остров получиха коледни подаръци от "Ротари клуб" Враца