Вихър спечели битката за Николово

07.05.2024 14:23

Отборът на Вихър победи с 5:2 Пъстрина в отложена среща от ХIII кръг на първенството на монтанската IV дивизия и се доближи само на точка от първото място, на което е Ком (Берковица). Мачът се игра на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста“. Цветелин Анжелов изведе символичните гости напред в резултата след точно изпълнена дузпа в 12-та мин. Още до почивката домакините направиха обрат, след попадения на своя капитан Кристиян Методиев-Пато (25, 36). Боби Симеомнов покачи в 62-та мин., а тринайсет по-късно Божидар Владимиров се разписа за 4:2 Минута преди края на мача Мирослав Йорданов-Джудиста върна интригата в мача, но в добавеното време Пиер Пиеров сложи точка на спора.