Дубълът на Ботев /Враца/ с тежка загуба от Ювентус Малчика

25.03.2024 09:20

Дублиращият отбор на Ботев загуби с 0:4 гостуването на Ювентус Малчика. Мачът се игра в град Левски заради наказание на домакините.
Ювентус вкара два гола в рамките на първите 5 минути. Първият падна след изпълнение на ъглов удар, когато остана непокрит човек на втора греда, а след още 3 минути отново след центриране, резултатът стана 2:0
В 38-ата минута футболистите на Ботев можеха да намалят, но удар на Митко Панов бе изби от голлинията.
В началото на втората част домакините вкараха и трети гол, след като футболист на Ювентус се озова на изгодна позиция, след ново центриране в наказателното поле.
В 80-ата минута Маджин Траоре излезе сам срещу вратаря, опита да го прехвърли, но топката се удари в гредата, върна се в Радостин Величков, който обаче не успя да реализира.
Минута преди края домакините вкараха и четвърти гол с глава.
БОТЕВ: Любомир Василев, Емил Панов, Деян Танчев (55 – Радостин Величков), Пламен Петров, Георги Георгиев (70 – Кристъфър Боянов), Николай Константинов (55 – Валентин Валентинов), Николай Стефанов (55 – Паоло Ценов), Митко Панов, Ивайло Дудушки, Георги Василев (46 – Маджин Траоре), Иван Нешков