Дублиращият отбор на Ботев /Враца/ победи Дреновец

17.03.2024 14:30

Дублиращият отбор на Ботев победи Дреновец с 2:1 в мач от Северозападната Трета лига.

Момчетата на Ивайло Димитров вкараха двата гола през първото полувреме.
Още в 4-ата минута Иван Нешков отбеляза за 1:0. В 22-ата минута Георги Георгиев стреля от дистанция удари гредата, а при добавката Георги Василев стреля в аут.В 34-ата минута ботевци направиха бърза контраатака, след корнер на съперника, Георги Василев надбяга защитата и отбеляза за 2:0.
15 минути преди края на мача Радо Захариев намали, след като засече центриране с глава.

БОТЕВ II: Любомир Василев, Емил Панов, Тодор Цонев, Деян Танчев, Пламен Петров, Николай Константинов, Ивайло Дудушки (90 – Денислав Ценов), Митко Панов, Георги Георгиев (80 – Робърт Печовски), Иван Нешков (65 – Янислав Тонов), Георги Василев (65 – Валентин Валентинов)