Пегас Спорт взе реванш от Бдин в градското дерби /СНИМКИ/

27.03.2017 13:29

Пегас Спорт спечели градското дерби с Бдин от Х кръг в областното първенство на Видин за юноши младша възраст. Възпитаниците на Светослав Петков се наложиха днес с 3:1 и се изравниха по точки с основния си конкурент. Двата отбора вече имат по 27 т., но Бдин остава на лидерската позиция, тъй като спечели първия двубой с 4:1.

Пегас Спорт поведе до почивката с два гола на Николай Петров, като при второто му попадение грешка допусна вратарят Явор Райчев. След това обаче стражът на Бдин се реваншира с поредица добри изяви. Ангел Петров намали резултата след почивката, а Методий Пеков оформи крайното 3:1.

Останалите резултати в Х кръг: Кула-04 - Тимок /Брегово/ 5:1 /Мартин Петров, Крис Йончев – 3, Петър Перов; Калин Генчев/ и Ружинци - Рациария /Арчар/ 4:0 /Васко Апостолов, Бисер Здравков – 3/.