Две команди на Ботев записаха равенство и загуба в Етрополе

16.02.2017 15:01

Две формации на Ботев /Вр/ играха контроли с домакините от Чавдар /Етрополе/. Командата на Тодор Гарев завърши 2:2 с етрополчани при U15. Капитанът на врачани Денис Русинов откри резултата в 25-та мин. след извеждащ пас на Иван Мариянов. До края на първата част Вени Йотов имаше възможности на два пъти да увеличи преднината, но пропусна. Чавдар се възползва от две грешки в центъра на защитата след почивката и направи пълен обрат за 2:1. 5 мин. преди последния съдийски сигнал Георги Чобанов бе точен за крайното 2:2.

„Доволен съм от старанието на момчетата в първата контрола. Продължаваме да се готвим по план”, заяви треньорът Гарев.

Двубоят между юношите младша възраст на двата клуба завърши 1:0 за домакините, които вкараха през първата част след индивидуална грешка.

„Получи се нелош мач като за първа проверка. Вече съм наясно с качествата и възможностите на момчетата. Оттук-нататък ще работим за по-добър облик на отбора”, каза наставникът Любен Любенов.