Чипровци извъртя 2:2 в контрола насред Медковец

25.09.2016 20:10

Миньор Кипровец изигра приятелска среща в Медковец срещу местния Септември. Мачът бе интересен за гледане и предложи доста емоции. Домакините тичаха повече на терена, но чипровчани играха по-рационално. Цветан Альошев откри за гостите в средата на първото полувреме. Втората част започна с натиск на медковчани, но без сериозни заплахи за вратаря на миньорци. Изпълняващият функциите на главен съдия Христо Трендафилов отсъди дузпа за игра с ръка в наказателното поле, но по-късно се извини на гостите за грешната преценка. От бялата точка играч на домакините изравни резултата. Това накара Миньор отново да тръгне напред. Михаел Младенов стреля на сантиметри от целта. Денис Димитров от пряк свободен удар също нямаше късмет, след като неговият шут чукна гредата и излезе в аут. Димитър Кирков центрира отляво и футболист на Септември си вкара автогол. В края на двубоя явно сигурни в успеха, чипровчани заспаха при една атака на домакините и те изравниха за 2:2. Контролата за Миньор пропуснаха Самуил Славов, Ники Сърновски, Кристиян Руменов, Петко Бисеров, Николай Николов, Росен Димитров, Любо Харачаров и Борислав Орлинов. В игра треньорът пусна двама 14-годишни юноши, а след 5-годишно отсъствие екипа отново облече Георги Димитров. За тима на Чипровци играха: Милко Георгиев, Мартин Велков, Денис Димитров, Калоян Димитров, Цветан Альошев, Михаел Младенов, Петър Петров, Кристиян Костадинов, Димитър Кирков, Анатоли Миланов, Георги Димитров /Мартин Орлинов и Цветомир Стефанов/.