Вихър /Н/ отнесе Шурданица край Лопушанския манастир

07.12.2019 19:00

Вихър /Николово/ победи с 4:0 при гостуването си Шурданица /Георги Дамяново/ в отложена среща от 8-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия. Домакините завършиха с човек по-малко.

Стелиян Николов откри головата сметка на шампионите на стадиона край Лопушанския манастир. В 18-та минута Мартин Пламенов центрира, Кристиян Методиев – Пато стреля, но вратарят на Шурданица изби. При добавката защитникът на Вихър бе точен за 0:1. След това дамяновчани остана с 10 души. Боби Войков получи втори жълт картон за бурен апостроф към главния съдия Емилиян Тодоров – Ембата. С глава Филип Илиев – Фичо засече центриране на Николай Иванов за 0:2. Ани Петков се отбеляза нелеп автогол. Фичо се разписа отново и този път с глава за крайното 0:4.

Тази вечер ръководството на Вихър /Николово/ дава банкет на отбора по повод предстоящите  празници. Следващата събота вихърци имат още един отложен мач с Бойчиновци, с което приключват мачовете за календарната 2019 година.