Равенства за Първа Атомна и Локо /Мз/, загуба за Бдин

20.10.2019 18:44

Първа Атомна завърши 1:1 с Академик /Свищов/ в равностоен двубой. Влезлият в голова серия Александър Славейков /на снимката/ откри за домакините през първата част, 5 мин. след почивката гостите изравниха.

За Първа Атомна стартираха: Ивайло Върганов, Михаил Михайлов, Десислав Атанасов, Ивайло Маринов, Александър Герасимов, Пламен Трифонов, Людмил Николов, Боби Симеонов, Николай Ганчев, Пламен Валериев, Александър Славейков.

Локо /Мз/ взе само точка от опашкаря Ювентус в Малчика. Срещата приключи 2:2. За мездренчани реализираха Антонио Йорданов и Красимир Георгиев.

От Локо имат сериозни претенции към съдийството и най-вече към отсъдената дузпа за домакините.

„Нападател на Ювентус не уцели топката и се спъна. Затова бе отсъдена дузпата. До него даже нямаше и наш играч. За толкова години футбол, доживях и това да видя“, сподели за „Конкурент“ един от най-опитните играчи на Локо, подвизавал се и в чужбина.

За Локо /Мз/ започнаха: Ивайло Сайков, Момчил Манчев, Калоян Караджинов, Мартин Михайлов, Станислав Шарлийски, Марио Иванов, Светослав Валериев, Мартин Рашов, Симон Николов, Антонио Йорданов, Красимир Георгиев.

Бдин отстъпи на Трявна с 0:2. Васил Андреев откри резултата в 45-та мин. Алекс Згрипаров удвои аванса в 49-та мин.

За Бдин започнаха: Борис Георгиев, Денис Николов, Планимир Александров, Тони Цветков, Теодор Тодоров, Кристиан Коцов, Ангел Петров, Стойчо Стойков, Петър Перов, Милчо Милчев, Петьо Кръстев.