Загуба мотивира U15, тимът ще преследва победата във всеки мач до края

18.10.2019 10:15

Неуспешен се оказа 5-ият кръг от зона „Велико Търново” за формациите от Враца в U15.

Резултатите: Янтра 2019 /Габрово/ - ОФК Спартак /Плевен/ 6:0, Бдин – Монтана 3:0, Спартак 1919 /Плевен/ - Ботев /Вр/ 2:0, Литекс – Академия Ботев 2:0.

„Плевенчани са сериозен съперник. Имат в състава си от този сезон голям талант, играещ като ляво крило. Той вкара двата гола през първото полувреме, в което определено домакините бяха по-добри. През второто момчетата се вдигнаха и доминираха до края. Тихомир Тодоров пропусна от 5 м, последва изстрел в гредата на Николай Константинов. Митко Панов също имаше два шанса да вкара. Изпълнихме десетина корнери, но така и не реализирахме.  Разделихме си по едно полувреме със съперника, разликата бе, че те си вкараха положенията, а ние – не. Момчетата са вече наясно със задачата си до края на полусезона – победа във всеки мач”, каза наставникът на Ботев /Вр/ Тодор Гарев.

Янтра 2019 води с 13 т. пред Спартак 1919 с 10 т., който е с мач по-малко.

Резултати в U11: Спартак 1919 – Ботев /Вр/ 5:0, Бдин – Монтана 0:7.

Етър и Спартак 1919 водят с пълен актив от по 9 т.