Митко Панов и компания зарадваха рожденика Гарев с 9:0 срещу Монтана

07.10.2019 18:21

Четатата на Тодор Гарев още един път доказа, кой е хегемонът в Северозапада при родените 2006 г. Ботев /Вр/ разгроми Монтана с 9:0  на неутралния терен в Хайредин във втория кръг от турнира за купата на БФС. Момчетата посветиха победата на своя наставник, който днес има рожден ден. В първия кръг врачани сразиха Бдин с 14:0.

Капитанът Митко Панов и Тихомир Тодоров забиха по 2 гола, по веднъж се разписаха Роберто Росенов, Тодор Цонев, Николай Константинов, Румен Петров и Дидо Танчев, който впечатли с попадението си, директно от корнер.

Въпреки разгрома, ботевци поспестиха сили за дербито с Литекс в четвъртък от зона „Велико Търново“.

Ботев отстъпи на Монтана с 1:3 в среща при родените 2002 г. Вавиян Руменов върна врачани в мача, след като съперникът дръпна с 2:0 през първата част, но в края на двубоя монтанци реализираха за крайното 3:1. В сряда се пускат в турнира и родените 2004 г.