Матю Майкъл бележи за Локо /Мз/, пак порязаха Ком, Бдин губи в Габрово

24.05.2019 20:46

Вторият в класирането Янтра /Габрово/ срази Бдин с 6:2 в двубой от 29-ия кръг на Северозападната Трета лига. Людмил Иванов откри за гостите в 15-та мин. До почивката габровци направиха пълен обрат чрез Пламен Кожухаров и Искрен Писаров. Тодор Чирпанов вкара за 3:1, но Боби Борисов върна интригата за 2:3. В последните 4 минути домакините изковаха изразителната си победа чрез Писаров, Иво Георгиев и Християн Кожухаров.

Локо /Мз/ победи Първа Атомна с 5:1 в областното дерби. Кирил Кръстев вкара 2 гола, сред стрелците са също Валдемар Стоянов и юношата Матю Майкъл. Гостите отчете Николай Ганчев.

Ком загуби в Трявна с 0:3. Това бе поредният мач в който берковчани, бяха сериозно ощетени. Реферът подмина три нарушения в пеналта на домакините, но в 65-та мин. даде без да се колебае дузпа за Трявна, която бе реализирана. Последните 2 попадения паднаха в 92-та и 93-та мин.