61-годишният Гери и гонещият го по възраст Славчо бележат за Пъстрина 2012

18.05.2019 19:41

Веско Михайлов -Гери и Славчо Славчев- Еталон 5 се разписаха за Пъстрина 2012 /Николово/ при победата с 5:4 над Вършец 2012 в последна среща от сезона. Така Пъстрина завърши на второ място в крайното класиране на четвърта монтанска футболна дивизия.

61-годишният бивш нападател на Монтана Веселин Михайлов -Гери вкара за домакините от дузпа, в 16-та минута. Друг ветеран Славчо Славчев се разписа след самостоятелен пробив. Играещият треньор на Пъстрина 2012 Димитър Нисторов гласува доверие на още двама от позабравените играчи – Краси Иванов и Росен Цветанов. Въпреки напредналата футболна възраст четиримата показаха, че все още могат да владеят топката. Любомир Тодоров се разписа на два пъти, а Денис Стоянов добави един гол във вратата на Вършец 2012. За гостите два пъти точен бе Стелян Иванов, а Милан Миланов и Марио Михайлов вкараха по един гол.