Ботев вкара страхотен гол на Витоша СНИМКИ

16.02.2019 14:01

Валери Домовчийски вкара гол за Ботев в мача срещу Витоша. Попадението падна в 61-та мин. и беше логично с оглед на силното представяне на врачани след почивката.

Емил Стоев направи на мармалад защитата на бистричани по левия фланг и подаде към Атанасов, който хитро изведе Домовчийски срещу Василев и за опитния голмайстор не беше трудно да опъне мрежата на Витоша за 1:0. Това беше четвъртото му попадение с екипа на врачани.

В 63-та мин. нов пробив на Стоев беше спрян с мъка от Попев в опасна близост пред мрежата на гостите.

В опит да промени ситуацията на терена наставникът на Витоша Росен Кирилов вкара в игра Григор Долапчиев. Гостите тръгнаха напред, но оголиха защитата си и дадоха шанс на врачани да правят убийствените си контри. Така в 67-та мин. само чудото спаси Витоша от второ попадение след удар на Даниел Генов, който се отби от тялото на защитник. Минута по-късно Атанасов остана непокрит, но Василев смело изби шута му от 7 метра в корнер.