Каската и Пиер наказаха Септември, фаворитът спаси кожата си в 90-та мин.

21.11.2018 17:43

Монтана и Септември /София/ извъртяха равенство 2:2 в отложен мач от 8-ия кръг в елитната юношеска група U19. Футболистите и от двата отбора заслужават поздравления за мъжката игра, въпреки неподходящото време за нормален футбол. Двубоят се игра на изкуствения терен на стадион "Огоста". Всички голове паднаха след почивката. В 47-та мин. домакините поведоха с гол на капитана Владислав Цеков-Каската.

В 55-та минута Септември изравни след дузпа, изпълнена от Октай Хамдиев. Монтанци отново излязоха напред с попадение на Пиер Пиеров в 70-та мин. В последните секунди на мача, късметът споходи столичани. Удар на Галин Стоянов доведе до рикошет в крака на Коци Илиев и топката попадна в мрежата.

Монтанчани продължават да са без загуба у дома, със 17 т. са 11-и. Септември е със 27 т., на 5 от лидера Черно море.