Волейболисти искат подкрепа от феновете по пътя към финала

21.03.2018 12:01

Монтана стартира битката с ЦСКА в полуфиналните плейофи от Суперлигата. Заради по-предното си класиране в редовния сезон волейболистите на Даниел Пеев имат предимство в домакинствата. Финалистът ще бъде излъчен след 3 победи от 5 мача. Първите две срещи са утре и в петък в зала „Младост” от 18.30 ч. Реваншите са на 29 и 30 март в София, а ако се стигне до 5-и мач той ще на 5 април в Монтана.

Двата отбора се срещнаха и в последния кръг от редовния сезон. В столичната зала „Васил Симов” тимът от Северозапада победи „армейците“ с 3:1 гейма. Монтанци имаха по-дълга почивка от съперниците си, след като в четвъртфиналната фаза отстраниха с 2:0 победи Добруджа 07 /Добрич/. ЦСКА пък елимира Хебър /Пазарджик/ с 2:1.

От ръководството на Монтана призоваха феновете да напълнят зала „Младост” в четвъртък и петък.