Монтана с престижно равенство срещу 4-ия в Русия /Снимки/

27.01.2018 17:43

Монтана започна с престижно равенство серията от контролни срещи на лагера в Алания. Воденият от треньора Ферарио Спасов тим направи 2:2 с четвъртия в руската Висша лига Краснодар.

Монтанци изиграха много добро първо полувреме, през което доминираха и вкара два безответни гола. Най-напред в 20-та мин. Борислав Балджийски се разписа след асистенция на Иван Коконов. Пет минути по-късно Коконов удвои, като последният пас бе на Атанас Илиев. Илиев пък нацели гредата в 80-та мин. Две по-рано Краснодар вкара гол от дузпа, а в добавеното време стигна и до изравнително попадение.

За Монтана играха: Марин Орлинов, Даниел Георгиев, Иван Михов /62 Стефан Цонков, Тодор Колев /46 Християн Илиев/, Кристиян Димитров, Владимир Айтов /46 Сава Савов/, Сергей Георгиев /46 Борислав Дамянов/, Йордан Йорданов /67 Даниел Васев/, Атанас Илиев, Борислав Балджийски /56 Айкут Рамадан/, Иван Коконов /46 Александър Манолов/.