Баскетболистките на Михайлов почват срещу Славия във втория етап

12.01.2018 20:09

Баскетболистките на Монтана стартират срещу Славия участието си във втория етап на женското първенство. Утре от 17.30 ч. момичетата на треньора Стефан Михайлов гостуват в София. „Белите” се класираха за финалната четворка след 2 победи в баража над Рилски спортист /Самоков/. „Скиорките” също продължават участието си в шампионата. Те ще заемат мястото на отказалия се Хасково. Берое /Стара Загора/ е четвъртият отбор, който ще се бори за титлата.

Според ръководството на шампионките от Хасково решението за отказа от по-нататъшно участие в шампионата не е взето спонтанно, а е било добре обмислено. От клуба разпространиха специална декларацията, в която благодариха на феновете и всички, които са подкрепяла тима. Хасково е вторият отбор в страната, който напуска първенството. Нефтохимик /Бургас/ не стартира в началото на сезона.