Ботев влезе в Топ 3 на U11 след шестица срещу комшии /Снимки/

16.10.2017 15:17

Ботев прегази Монтана с 6:0 в изтеглен мач от VI кръг на U11 в зона „Велико Търново“. Интригата приключи още през първото полувреме, когато врачани вкараха 5 гола. Кристиан Грозданов откри резултата с далечен удар в 14-та мин. Последваха 2 попадения на Митко Панов и по едно на Божидар Джунов и Пламен Петров.

След почивката темпото спадна, но все пак домакините реализираха още един гол, дело на Грозданов, отново с удар от около 20 метра.

Треньорът на врачани Тодор Гарев беше включил в групата за мача: Любомир Василев, Руслан Янакиев, Кристиян Тодоров, Пламен Петров, Деян Танчев, Стивън Валериев, Цветислав Цветанов, Ивайло Дудушки, Божидар Джунов, Кристиан Грозданов, Митко Панов /Евгени Илиев, Иван Иванов, Румен Петров, Тодор Цонев, Пламен Начов, Николай Константинов и Веселин Кирилов/.

Треньорът на монтанци Мартин Герговски пристигна за срещата с: Никола Кръстев, Анатоли Дончев, Божидар Тодоров, Радослав Иванов, Мартин Борисов, Тодор Михайлов, Венелин Боянов, Иван Красимиров, Димитър Кондев, Ивелин Георгиев, Евангелос Тзикас /Християн Филипов, Антъни Антонов, Ивайло Тодоров, Никола Георгиев, Иван Асенов, Робен Сотиров и Иван Младенов/.

Ботев се изкачи временно на 3-а позиция със 7 т. Мотана остана на 6-о място с 3 т.