3+3 за Даци и Вангел от 12 за Околчица, Оселна уплаши банатчаните за 45 мин.

14.10.2017 19:16

Околчица сломи Миньор 2017 /Згориград/ с 12:4, резултат по-подходящ за други спортове като хандбал и водна топка. Иван Иванов вкара 4 гола в двубоя от 8-ия кръг на областната „А“ група на Врачанско, Вангел Вангелов и Данаил Тодоров-Даци завършиха с еднакъв актив – по 1 хеттрик, за да не спорят излишно в третото полувреме кой е по-по-най. Цветан Николов-Бербатов и Петър Иванов се разписаха по веднъж за четвъртата победа на тима на Коно Жилковски от началото на сезона.

Скала 2015 /Оселна/ поведе с 6:0 до почивката на Ботев /Бърдарски геран/, чийто футболисти не излязоха за втората част. Иван Крумов и Николай Гришев вкараха по 2 гола, по веднъж точни бяха молдовецът Ефим Вълков /на втората снимка/ и Владимир Стоянов. СТК на ОС на БФС ще присъди служебна победа с 9:0 за кметската формация на Росен Николов.