Кариана си върна лидерството с 2 гола на централния защитник

24.09.2017 21:29

Кариана победи с 2:1 Янтра /Габрово/ в VII кръг на Северозападната Трета лига. Иван Тодоров вкара и двете попадения за ерденчани. Надмощието на домакините се материализира в 24-та мин. Централният защитник Иван Тодоров се възползва от избита топка и от границата на наказателното поле прати коженото кълбо в мрежата на гостите. Малко преди почивката домакините можеха да ликуват отново, но Румен Рангелов пропусна сам срещу вратаря. Карианци стигнаха до втория си гол от дузпа, отсъдена за нарушение в наказателното поле срещу Георги Цеков. Иван Тодоров бе безпогрешен за 2:0. В самия край на мача Янтра отбеляза почетното си попадение. Победата върна лидерската позиция на Кариана във временното класиране на третия ешелон.

Старши треньорът Атанас Джабмазки заложи за успеха на: Павел Станев, Стенислав Георгиев, Георги Илиев, Иван Тодоров, Цветко Иванов, Деян Иванов, Николай Николов, Георги Цеков, Християн Иванов, Румен Рангелов, Васил Тачев /Милен Младенов, Владимир Каптиев и Евгени Игнатов/.
Заради травма срещата пропусна Ангел Русев-Меката. След излекувано разкъсване на бедрен мускул 25 минути игра капитанът Евгени Игнатов-Бамзе.