Неуспешен старт за U19 в Берковица и София

12.08.2017 20:35

Юношите старша възраст на Монтана стартираха със загуба в първенството на елитната група до 19 г. На стадиона в Берковица момчетата на треньора Светлан Кондев нямаха шанс и отстъпиха с 0:1 на Левски.

Монтанци влязоха в мача стъписано и получиха гол в 15-та мин. след перфектно изпълнен пряк свободен удар. Цвети Неделчев можеше да върне надеждите на домакините, но ударът му с глава не сполучи. През втората част монтанци надиграха тотално съперника. Най-чистото положение изпусна Ваньо Илиев, който не успя сам срещу стража. Ударите на Неделчев и Юлиян Манев минаха до гредата на вратата на Левски.

В столицата Ботев /Враца/ падна от Славия с 0:5. Първото полувреме приключи без попадения. След почивката Филип Кръстев вкара 2 гола, по един път се разписаха Пламен Петров, Димитър Стоянов и Христо Тодоров.