Крими

19-годишни свалиха гумите и акумулатора на кола в “Сениче“

  04.06.2026 10:45             


На  27 май, в районно управление Враца е получен сигнал за кражба на четири гуми с джанти и акумулатор от лек автомобил паркиран в ж.к.“Сениче“. След оперативно – следствени действия от служители на УП “Дъбника“ е установено, че съпричастност към извършеното деяние имат две 19-годишни лица, от Малорад и от София.

Откраднатото  е намерено и иззето.



Капанът на големите порции: Колко храна да си сипя в чинията
8 са загинали по шосетата в Монтанско от началото на годината
Проведе се пролетен турнир по тенис на корт „Козлодуй и приятели”
Депозити в нови валути с високи лихви в супер приложението на tbi bank
Плаваме с историческия кораб "Радецки" по време на 2-ри Ретро парад Козлодуй
Фестивал „Детското затлъстяване OFF“ във Враца