Дреновец влезе в серия, отнесе и Ювентус като гост

31.03.2023 19:55

Ювентус /Малчика/ отстъпи с 1:4 /0:2 /на Дреновец в среща от 21 кръг на СЗ Трета лига. Това бе втория пореден успех за селекцията на Мартин Методиев и отново с четири вкарани гола. Денис Димитров завърши с попадение самостоятелен пробив в 35-ата минута. Малко след това подаде и Патрик Колчов удвои за Дреновец. Димитров асистира и за попадението на Ангел Каишев, четвърт час след почивката. Домакините намалиха от дузпа, реализирана от Кристиян Аначков в 66-ата минута. Десетина преди края обаче Теодор Петков фиксира окончателното 1:4.

За Дреновец започнаха Христо Георгиев, Теодор Тошев, Костадин Илиев, Деян Захариев, Ангел Петров, Алекс Тодоров, Денис Димитров, Патрик Колчов, Ангел Каишев, Александър Веселинов, Емил Мандев

Снимки: ФК Дреновец