Konkurent
ТДМ

Събития

Белоградчик бе домакин на международен форум
2018-10-20 13:00
146 0
От 11 до 14 октомври 2018 г., град Белоградчик бе домакин на международна научна конференция „Геопарковете и модерното общество“. Съорганизатори на форума бяха „Геопарк Белоградчишки скали“, община Белоградчик и Минно-геоложкия университет „Св. Иван Рилски“, с подкрепата на Министерството на околната среда и водите, Европейската асоциация за опазване на геоложкото наследство, Глобалната мрежа на геопарковете на ЮНЕСКО и Националната комисия за…
Асфалтираха 10 улици в Хайредин
2018-10-20 12:00
234 0
10 улици са основни ремонтирани в Хайредин, съобщиха в навечерието на традиционния сбор на селото. Тържествата са на 26 и 27 октомври. Асфалтираните улици не…

Деца дариха дрехи и играчки на забавачката в Якимово
2018-10-20 11:00
315 0
Тоалетни принадлежности, учебни помагала, дрехи и играчки дариха на детската градина в село Якимово деца от Монтана. Родителите и учениците на четвърти „Г” клас на…

Започва кампания от безплатни консултация на сърдечно болни във Врачанско
2018-10-20 10:00
212 0
Институтът за здравно образование – София започна кампания в Северозападна България, насочена към хората с диагноза "сърдечна недостатъчност". Във Врачанска област живеят над 5 000…

Мостът край Краводер е на финалната си права СНИМКИ
2018-10-20 09:00
3403 0
Един от най-обсъждание проекти през това лято – мостът край криводолското село Краводер, е на финалната си права, видя репортер на „Конкурент“. В петък работници…

Планови прекъсвания за периода 22.10 - 26.10.2018 г.
2018-10-20 08:00
3571 0
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 22 - 26 октомври 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. ОБЛАСТ ВИДИН Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/ В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/. Община Белоградчик На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белоградчик: 085024 и 085025, II 58107 На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вещица: Дванадесета, Десета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Върба, Общ. Белоградчик: Ix-87 кв. 21, Десета, Първа, Седма, Тринадесета, Шеста На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ошане: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, махала Горния Край, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рабиша: 2 - 58107, Вилна Зона, Втора, Втора Вилна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Първа Вилна, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета Вилна, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Четвърта, Четвърта Вилна, Шеста, Шестнадесета На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Раяновци, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, махала Барата, махала Долна Дъбрава, махала Средна Дъбрава, махала Стублица, махала Щукарски, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливовник: махала Атанасова Падина, махала Мунча, ПИ 82, Първа На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Струиндол: Първа Община Брегово На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Видин На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Градец, Общ. Видин: 290, 345, 53, XIx-100, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 224, ПИ 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ, УПИ VI ПИ 1, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Динковица: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Калина, Общ. Брегово: Георги Димитров, Кирил и Методий, Розова Долина, Толбухин, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Плакудер: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Тияновци: Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген.Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже Войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин На 24.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 25.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Борис Янев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Димитър Зограф, Иван Вазов, Ленин, Неофит Рилски, ПИ 000366, Първи Май, Тимок, Тодор Петров, Юрий Гагарин На 25.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Гъмзово: Асен Балкански, Васил Левски, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Кирил и Методий, Ленин, Мико Нинов, Никола Й.Вапцаров, Петко Д.Петков, Тодор Петров, Толбухин, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон На 26.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Косово, Общ. Брегово: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Виктор Юго, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Полянов, Елин Пелин, Емил Марков, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Никола Й.Вапцаров, Отец Паисий, Роза Люксембург, Тимок Община Видин На 22.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Антимово, Общ. Видин: 96007 На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, ул.Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Кошава: 2 - 000030, 249, 592, кв. 65, Ix .Кв.60, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Квартал 33, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма-А, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Кутово: Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Четвърта, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Покрайна: 224, 290, 3 531 Кв 23, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Стълб 14 От Тп4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Сланотрън: I -000098, М. Излаз, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Първа, С.Сланотрън, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета На 22.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 24.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 25.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 26.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Видин: ул.Славянска,Ул.Божур,Ул.Ружа, ул.Чайка,Ул.Байкал От№45 До №95,Ул.Синчец,Ул.Детелина На 22.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Видин: Имот №000827, Панония, Цар Симеон Велики На 22.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Капитановци: Първа На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Видин На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кутово: Осемдесет и Втора, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесета, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, ПИ 098055, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Шеста, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сланотрън На 24.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ На 25.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ - Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С.Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета На 26.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ - Дружба: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета На 26.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Покрайна: 3 531 Кв 23, Втора, Дванадесета, Девета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета Община Димово На 26.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Плешивец: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета На 26.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Ружинци: 23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С.Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски Община Макреш На 24.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Киреево: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста ОБЛАСТ МОНТАНА Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/ В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/. Община Берковица На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Берковица: Александър Стамболийски, Антим I, Беговица, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Екзарх Йосиф, Звезда, Здравченица, Кестенарска, Кирил и Методи, Ком, Отец Паисий, Петър Берон, Професор Петко Наумов, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна, Шабовица, Шипка, Щърковица На 25.10.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Гаганица: Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Златица, Иван Вазов, Кумбарка, Люляк, Мусала, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Шипка Община Бойчиновци На 22.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Бели Брод: Александър Стамболийски, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, Илия Ст.Дамянов, Йорданка Чанкова, Любен Каравелов, Нако Дамянов, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин На 25.10.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Георги Димитров, извън регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Пионерска, Цанко Церковски Община Брусарци На 24.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Киселево: Александър Стамболийски, Ботев, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин Община Вълчедръм На 23.10.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ - Златия, Общ. Вълчедръм: 23-ти Септември, Антон Иванов, Атанас Николов, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Места, Митко Палаузов, Осогово, Попович, Първи Май, Ракета, Славейков, Стара Планина, Тимок, Чарлс Дарвин Община Лом За периода 22-23.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 25.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух За периода 22-24.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Трайково: Асен Балкански, Боно Николов, Борис Златанов, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Гаврилов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Камен Златанов, Криводол, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Славчо Борисов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Шейново За периода 22-26.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 22.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Лом: Ангел Кънчев, Бабуна(Н.Караджата), Бозвели, Драгоман(Н.Вапцаров), Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Омуртаг(23 Септември) За периода 24-25.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Трайково: Арда, Ветрен, Горан Никифоров, Димитър Гаврилов, Дунав, Иван Тодорин, извън регулацията, Искър, местност Сондите, Петко Р. Славейков, Трайко Попов, Хаджи Димитър, Цар Шишман, Черно Море За периода 24-26.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова) За периода 25-26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Трайково: 1-49, Батак, Васил Коларов, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ком, Комсомолска, Левски, Младен Йорданов, Неофит Ломски, Родопа, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка За периода 25-26.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Лом: Дунавска(Д Благоев), Любен Каравелов, Петър Евстатиев, Солун, Стефан Караджа, Филип Тотю На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Орсоя: Втора, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Лодовико Миланези(К-Ска) На 24.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 25.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Лом: Борил(Аспарух Яков), Георги Манавски(Н.Чуков), Дунавска(Д Благоев), Петър Берковски, Славянска(Г.Димитров), Хан Крум, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова) На 24.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Трайково: Боно Николов, Васил Коларов, Георги Димитров, Горан Илиев, Димитър Благоев, извън регулацията, Средна Гора, Христо Ботев, Янтра На 24.10.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ - Лом: Кубадин(Иван Георгиев), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Цар Петър(М.Стефанов), Шипка На 24.10.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Лом: Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н.Вапцаров), Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Юрий Венелин На 26.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Лом: Бенковски, Кавала, Ломски Казарми, Любен Каравелов, Пристанищна(Лом.Комуна), Раковска, Христо Ботев Община Монтана На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Помеждин: 500.110, ІV-148 кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта На 25.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Монтана: Агликина Поляна, Жеравица, Захари Стоянов, Свети Патриарх Евтимий(П., Цар Иван Александър(Т.Тр. На 25.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Монтана: Васил Левски, Георги С.Раковски, Св.Св.Кирил и Методий, Трети Март(Г.Димитров) Община Якимово На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски ОБЛАСТ ВРАЦА Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/ В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/. Община Бяла Слатина На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Попица: Ген. Гурко, Георги Бенковски, Искър, Кръстовище Х.Димитър и Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Пирин, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Шабански Община Враца На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Враца: Индустриална, Сениче, Стоян Ц. Даскалов На 22.10.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 13:15 - 14:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Паволче На 22.10.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Враца: Втори Юни, Индустриална, Христо Смирненски На 22.10.2018 г. /13:15 - 14:45 ч./ - Враца: Втори Юни На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Баница: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Васил Коларов, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лена, Лозенец, местност Банята, местност Край Село, местност Селски Площад, Милин Камък, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Нил, Одрин, Пети Конгрес, Петко Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Роза, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Враца: Амур, Ангел Грамчев, Имот №9440172, Индустриална, Сениче, Стоян Ц. Даскалов, Череша На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Голямо Пещене: Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Байкал, Бузлуджа, България, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Владая, Волга, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Есперанто, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Камчия, Ком, Лазар Петров, Ленин, Любен Каравелов, местност Селскостопански Двор, Мир, Найден Геров, Никола Вапцаров, Нил, Орешака, Полето, Речка, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Скът, Средна Гора, Страцин, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Драма На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Мало Пещене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, местност Входа на Селото, Околчица, Орешака, Скът, Трапезица, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Мраморен: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Ангел Вешев, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Бързия, Вешо Ангелов, Вит, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Иван Стоянов, Казашка, Камчия, Клокотница, Кокиче, Ком, Люлин, Люляк, Мак, Марица, местност Голямо Пещене, Милин Камък, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Найден Миков, Нено Георгиев, Одрин, Опълченска, Оряховска, Пирин, Рашко Гергов, Река Амур, Рупите, Тинтява, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Юрий Венелин На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Оходен: 20-ти Фефруари, 9-ти Септември, Балкан, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Георги Димитров, Гладно Поле, Детелина, Иван Нивянин, Искър, Йордан Лютибродски, Камен Дол, Комсомолска, Максим Горки, Малчика, местност Военните, Митко Палаузов, Никола Марков-Колката, Осогово, Петър Дилов, Ропотамо, Септември, Скът, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Баница: Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, местност Селски Площад, Милин Камък, Никола Вапцаров, Одрин, Петко Р. Славейков, Райко Даскалов, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка На 25.10.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Враца: Авлига, Априлско Въстание, Вардар, Козлодуйски Бряг, Кръстьо Пишурка, Цено Тодоров На 26.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Враца: Венец, Вихрен, Медковец, Стефанка, Страцин Община Мездра На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Дърманци: Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил и Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Караш: Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Караджа, Тоновец, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Курново: Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Лик: Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Мездра: Жп Район На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Ослен Криводол: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Роман: 068031, М. Долно Присое , Александър Малинов, Ангел Кънчев, Вунка Йотова, Д-Р Стоян Стоянов, Жил.Блок Казармите, Жил.К-С Роман, Капитан Петко Войвода, Карашка, Люляк, Малък Искър, Нешо Миковски, Станка Филибинова, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Хубавенско Шосе На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Синьо Бърдо: Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Струпец, Общ. Роман: Акация, Александър Стамболийски, Бука, Буря, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Голям Искър, Голяма Плоча, Грънчарска, Давидов Трап, Захари Стоянов, Здравец, Зелена Бара, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Капитан Петко Войвода, Комаревец, Липака, Любен Каравелов, Люляк, местност Усоето, Мико Нанов, Минзухар, Мир, Мирчовец, Момина Сълза, Оброка, Панайот Волов, Петте Дървета, Плочата, Райна Княгиня, Стефан Караджа, Струпешка, Тържище, УПИ V-64, кв.7, Усоето, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I, Чешмата, Шипка, Шипковица На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Хубавене: Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, местност Искър, местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Лютиброд: 3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Габровница, Общ. Своге На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Еленов Дол На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Елисейна: Безименна, Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Зверино: Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Злидол: Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Мездра: Георги Кирков, Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил и Методий, Христо Ботев На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин На 24.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Зверино: Ангел Кънчев, Васил Левски, Димитър Благоев, местност Алиов Дол, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Пирин, Рътовете, Търговска На 24.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Игнатица: 1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев Община Мизия На 26.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Войводово, Общ. Мизия: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кюстендилска, Никола Вапцаров, Пенчо Славейков, Христо Ботев На 26.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Крушовица, Общ. Мизия: Аврам Стоянов, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Бачо Киро, Безименна, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Дафинка Чергарска, Димитър Василев Станкулов, Димитър Тошков Петров, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Йончо Стайков, Лазар Драйчев, Ленин, Люлин, М.Шировица, местност Турски Дол, местност Червено Кладенче, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Никола Стефанов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Цветков, Пирин, Проф. Иван Митев, Райко Даскалов, Скът, Спас Гергов Дицов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Стаменов Гергов, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цветко Найденов Тачов, Цоло Николов На 26.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Липница, Общ. Мизия: 28-ми Април, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Воденичарски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Буджански, Драва, Дунав, Иван Вазов, местност Ливадето, Никола Вапцаров, Осъм, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Пудрийски, Цоло Върбанов, Юрий Гагарин, Янтра На 26.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Мизия: Врачанско Шосе На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Липница, Общ. Мизия: 28-ми Април, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Воденичарски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Буджански, Драва, Иван Вазов, Осъм, Хаджи Димитър, Христо Пудрийски, Юрий Гагарин, Янтра Община Оряхово На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 17:00 ч./ На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Галово: Акация, Бутанска Падина, Васил Левски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Кокиче, Лозенец, Люляците, Никола Вапцаров, Стефан Караджа, УПИ Іі Кв 53, Христо Ботев На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Оряхово: Георги Димитров, местност Казармите, Парк Изток, Райна Княгиня На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лесковец, Общ. Оряхово: Александър Стамболийски, Безименна, Божур, Васил Левски, Вит, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Еделвайс, Есперанто, Здравец, Иглика, Кокиче, Лозята, Люлин, местност Блатото, местност Казармите, Мир, Мичурин, Радецки, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Селановци: 1-ви Май, 3-ти Март, III-1332 Кв 307, XI-19, Алеко Константинов, Александър Невски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрей Николов, Асен Златаров, Баба Тонка, Батак, Бачо Киро, Белослатинска, Боян Чонос, Валентина Терешкова, Васил Левски, Виктор Юго, Възраждане, Ген.Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дамян Дамянов, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дора Габе, Драгана Николова, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Заря, извън регулацията, Йордан Йовков, Кап.Петко Войвода, Кирил и Методий, Лев Толстой, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Никола Вапцаров, Оборище, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Перущица, Петко Д. Петков, Петко Р.Славейков, Пламък, Пролет, Ракета, Сергей Румянцев, Сердика, Скакуц, Софроний Врачански, Спартак, Стефан Стамболов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чудомир, Шипка, Юрий Гагарин, Янко Забунов На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 17:00 ч./ На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горни Вадин: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Добруджа, Дунав, Душков Дол, Иван Вазов, Леденика, Любен Каравелов, местност Дунав, Пирин, Сергей Румянцев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 17:00 ч./ На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Долни Вадин: Ален Мак, Божур, Владая, Дунав, Здравец, Иван Нивянин, Кирил и Методий, Кокиче, Люлин, Люляк, Митре Попесков, Младен Павлов, Никола Марков-Колката, Оборище, Олег Кошевой, Охрид, Павел Корчагин, Паисий Хилендарски, Роза, Ропотамо, Росица, Синчец, Хан Аспарух, Цар Самуил, Цветан Брайнов, Шипка На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 17:00 ч./ На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Остров: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Бачо Киро, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Канарата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Мак, Малчика, Марин Дринов, местност Мазите, местност Селски Площад, Московска, Никола Войводов, Освобождение, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Пирин, Пиринска, Плиска, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч./ - Оряхово:

Още новини от Събития


2018-10-20 07:00
399 0
Община Враца продължава да осигурява топъл обяд на 120 човека в затруднено положение, каза на пресконференция зам.-кметът Петя Долапчиева. Тя уточни, че на 4 октомври…

2018-10-20 05:30
464 0
Във връзка с извършване на строително-монтажни работи, свързани с полагане на втори слой асфалт по проекта за рехабилитация на път III – 1002 „Враца –…

2018-10-19 21:00
576 0
За 26-и път, Община Враца и Българската асоциация спорт за всички се включват в световния ден на ходенето. На 20 октомври в 8 часа от…

2018-10-19 20:00
256 0

Продължава записването за новите безплатни 9-месечни курсове по програмиране на Враца софтуер общество. До 21 октомври може да кандидатствате онлайн за едно от двете


2018-10-19 19:00
343 0
9 компютърни специалисти от „SAP LABS“ помагаха на възрастни хора в мездренското село Лик. Тe са предимно млади хора, работещи в ITсектора, които се отзовават…

2018-10-19 18:00
173 0
ЧЕЗ Разпределение България извършва пълна рехабилитация и модернизация на електропровод „Копрен“, който осигурява електрозахранването на населените места в община Георги Дамяново и част от населените…

актуален брой на вестник Конкурент