Баща и син играха за вицешампиона Пъстрина 2012 срещу отказалия се на почивката Ленчо

27.05.2017 21:22

Баща и син играха заедно за Пъстрина 2012 /Николово/ при победата с 9:2 като гост на Ленчо /Якимово/. Срещата от XXVI кръг на четвърта монтанска футболна дивизия приключи за 45 мин. За втората част домакините, които започнаха с 8 души, не излязоха на терена, тъй като двама от тях се контузиха. До почивката Кристиян Цибрански бе точен на два пъти за тях.

Трима дебютанти за Пъстрина, специално картотекирани от президента на клуба Димитър Нисторов за мача, вкараха голове. Красим Иванов се разписа във вратата на „бирите”. Той ще помни дълго това попадение, тъй като асистенцията бе на сина му – Владислав Иванов. Цветослав Димитров и Славчо Славчев-Еталон 5 от дузпа, също поразиха мрежата на домакините. До почивката два гола за Пъстрина добави Теодор Георгиев, а по веднъж точни бяха Владислав Иванов, Александър Димитров, Тодор Костов и Ивайло Ваньов.

Пъстрина 2012 /Николово/ стана вицешампион на „А” ОФГ на Монтана.